postheadericon Kostiumy erotyczne dla pań

Zmysłowe, seksowne i robiące prawdziwe wrażenie nie tylko na mężczyznach. Coraz więcej przedstawicielek płci pięknej decyduje się na to, aby założyć niepowtarzalne kostiumy erotyczne. Dzisiaj znajdziemy ich całe mnóstwo. Do niedawna jeszcze stroje erotyczne kojarzone były przede wszystkim ze zmysłową bielizną. Dzisiaj jednak kostium erotyczny to nie tylko koronkowe i wycięte stringi, zmysłowy gorset czy seksowne biustonosze. W ofertach sklepów erotycznych (i nie tylko) możemy bez żadnych problemów znaleźć całą gamę niezwykłych kostiumów erotycznych. Seksowne stroje zaskakują dzisiaj prawdziwą kreatywnością i nawet wyrafinowaniem.

Do kostiumów erotycznych zaliczamy dzisiaj między innymi bodystocking. To po prostu obcisły zmysłowy kombinezon wykonany z siateczki – materiały, z którego wykonuje się rajstopy albo pończochy. Najczęściej jest to strój erotyczny jednoczęściowy. Opina ciało, podkreślając jego piękno i wyjątkowość. Kombinezony erotyczne znajdziemy dzisiaj przede wszystkim w dwóch wersjach. Może to być kombinezon zakrywający całe ciało, albo sporo odkrywający. W tej drugiej wersji przypomina kształtem strój kąpielowy. Każda z pań może dobrać kombinezon idealnie odpowiadający jej figurze. Tak, aby zakryć niedoskonałości, a uwypuklić to, co u danej kobiety jest najpiękniejsze.

Inny kostium erotyczny, cieszący się dużym zainteresowaniem, to strój catsuit. To seksowny strój wykonywany z lycry, lateksu albo skóry. Jest nieco inny niż bodystocking. Odznacza się prawdziwą seksownością i drapieżnością. To idealny kostium dla osób, które są bardzo odważne i uwielbiają eksperymentować w sypialni.